Imprezy i wydarzenia oddziałowe

czwartek, 28 wrzesień 2017 17:30
Napisał

Wspaniała "grzybowa" pogoda sprzyjała 60 uczestnikom kolejnego grzybobrania zorganizowanego przez nasz Oddział. Po raz kolejny gościliśmy w leśnictwie Laska w Borach Tucholskich, które szczęśliwie nie ucierpiało w sierpniowych nawałnicach. Zebraliśmy kosze pełne grzybów i do domów wróciliśmy z poczuciem sukcesu!

środa, 01 marzec 2017 09:19
Napisał

W sobotę 11 lutego 2017 r. odbył się doroczny bal karnawałowy dla dzieci i wnuków członków gdyńskiego ZNP zorganizowany w  Zespole Szkół nr 7 w Gdyni. Blisko 70 księżniczek, policjantów, kowbojów, superbohaterów, w towarzystwie swoich rodziców i dziadków bawiło się w rytm muzyki przygotowanej przez szkołę tańca ElDance. Dziękujemy za wspaniałą zabawę :-) Do zobaczenia za rok.

19 października 2016 w Hotelu Mercure Gdynia odbyła się wspaniała uroczystość. Z okazji Dnia Eduakcji Narodowej oraz Jubileuszu 60. lecia SEiR na zaproszenie naszego Oddziału przybyli członkowie Sekcji, wicekurator Marek Strociak, wiceprezydent Gdyni Bartosz Bartoszewicz, Przewodnicząca Rady Miasta Joanna Zielińska, dyrektor CAS Bożena Zglińska oraz, przede wszystkim Prezes Okręgu Pomorskiego ZNP - Elżbieta Markowska. Składając życzenia, Prezes Oddziału Ewa Biernacka życzyła wytrwałości - nie tylko dla członków Sekcji.

Śledząc losy naszego Oddziału zawsze można było zauwazyć, że czynni i ememrytowani pracownicy gdyńskiej oświaty wspólnie tworzyli jego historię, ale i tworzą dzień dzisiejszy - mówiła Ewa Biernacka

Zgromadzeni mieli okazję obejrzeć jubileuszową prezentację oraz być świadkami wręczenia medali Komisji Edukacji Narodowej i Złotych Odznak ZNP członkom ZNP. Podczas uroczystości długoletnich członków ZNP odznaczono odznaką za "50. letnią przynależnośc do ZNP". Imprezę uświetnił koncer uczniów Szkoły Muzycznej z Gdyni.

Prezes Ewa Biernacka podziękowała też dotychczasowym, żyjącym, Przewodniczącym Sekcji: W. Wojno, D. Golanowskiej i M. Chudzińskiej oraz obecnej - B. Andrzejewskiej.

Więcej zdjęć - TUTAJ

czwartek, 22 wrzesień 2016 12:35
Napisał

17 września 2016 r. blisko 70 osób wzięło udział w dorocznym związkowym grzybobraniu. W tym roku celem wyjazdu było Nadleśnictwo Laska. Choć grzyby nie dopisały uczestnicy mogli skorzystać z gościnności pola biwakowego, posilić się domową grochówką i drożdżówką.

piątek, 15 lipiec 2016 12:59
Napisał

2 października podczas szkolenia oddziałowego w Jastrzębiej Górze odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji 110. rocznicy ZNP. Na spotkaniu obecny był, obok władz związkowych (E. Markowska - Prezes Okręgu ZNP, T. Lewicki - członek ZG ZNP) także wiceprezydent Gdyni - Bartosz Bartoszewicz.

czwartek, 14 lipiec 2016 17:38
Napisał

16 stycznia 2015 roku w Hotelu Gdynia odbył się, już po raz 11, doroczny Bal Karnawałowy ZNP. Jak co roku, tak i tym razem wspólnie bawili się członkowie i sympatycy naszego Związku. Tegoroczny bal zainaugurował obchody 110. lecia ZNP w naszym Oddziale.

czwartek, 14 lipiec 2016 17:36
Napisał

10 grudnia 2014 roku w czasie zebrania Prezesów Ognisk ZNP, w imieniu członków gdyńskiego ZNP, pożegnaliśmy ustępującą ze swojego stanowiska wiceprezydent Ewę Łowkiel. Pani Prezydent przez lata kierowania sprawami oświaty dała się poznać jako doskonały fachowiec i rzeczowy partner w rozmowach.

W czasie uroczystego spotkania wspominano naszą współpracę prezentując zachowane w związkowych kronikach zdjęcia pani Ewy Łowkiel.

 

czwartek, 14 lipiec 2016 17:34
Napisał

W styczniu 2014 r. w Hotelu Gdynia odbył się doroczny Bal ZNP. W imprezie uczestniczyło ponad 130 osób - członków i sympatyków naszego Związku. Członkowie ZNP mogli liczyć na 30% zniżkę w odpłatnoćci za bal. Goście bawili się do późnych godzin nocnych przy dzwiękach karnawałowej muzyki, wspaniałym jedzeniu i doborowym towarzystwie. Fundatorem toru na bal był Zarząd Oddziału.

czwartek, 14 lipiec 2016 17:32
Napisał

8 lutego 2014 roku w Zespole Szkół nr 7 w Gdyni odbył się doroczny karnawałowy bal dla dzieci. Blisko 70 dzieci (królewien, czarodziejów, wróżek, superbohaterów, piratów, czarnych charakterów i innych) członków ZNP bawiło się w rytmie dyskotekowych przebojów dla dzieci (ale także tych dla dorosłych). Animatorki ze szkoły tańca ElDance zachęcały do zabawy - nikt, nawet rodzice i opiekunowe nie nudzili się podczas 2 godzinnej zabawy. Zabawie towarzyszył poczęstunek dla starszych i młodszych.

Do zobaczenia za rok!

czwartek, 14 lipiec 2016 17:29
Napisał

23 października w Hotelu Gdynia członkowie ZNP w obecności zaproszonych gości: pani Ewy Łowkiel - wiceprezydent Gdyni, pani Ewy Krym - przewodniczącej komisji oświaty Rady Miasta Gdyni, pani Hanny Soral - wizytatora Kuratorium Oświaty i Romana Ormianina - wiceprezesa Zarządu Okręgu Pomorskiego ZNP, świetowali Dzień Edukacji Narodowej i Jubileusz 85. lecia Oddziału w Gdyni.

Nadchodzące wydarzenia

15 Maj 2019
01:00PM - 03:00PM
Zebranie Prezesów Ognisk

Zapisz się do ZNP

Aplikacja ZNP

90 lat ZNP w Gdyni

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.